Jak przygotować się na imprezę biznesową?

W Warszawie przeprowadzenie imprezy biznesowej graniczy z cudem. Z jednej strony obostrzenia, z drugiej strajki i protesty. Sam przejazd, w niektórych częściach miasta jest nie do wykonania. Jak w takich dniach prowadzić biznes i spotkania biznesowe?

Wideo spotkania nie są idealnym rozwiązaniem i bardzo często trzeba się spotkać z kontrahentami, a miejsc otwartych w Warszawie nie ma. Stąd dobrym pomysłem jest ucieczka za miasto i przeprowadzenia negocjacji, omówienia zagadnień. Problem powstaje jak wszystko to zaplanować.

Łatwo jest znaleźć miejsca na tyle otwarte, ale bez wyposażenia, czy wyżywienia i wymusza to od Nas organizacji i transportu. Wykonanie wielu kursów samochodem mija się z celem bo będziemy musieli przeciskać się przez tłumy, albo omijać kilka dzielnic Warszawy.

W takich przypadkach dobrym pomysłem jest skorzystanie z Taxi bagażowe Warszawa w niskiej cenie przewieziemy cały sprzęt, jedzenie bez zmartwień o całą sytuacje w mieście. Nawet jak będziemy brali stoły i krzesła. Pokaże też to kontrahentom Naszą zaradność i omijanie utrudnień dla „zgromadzeń”.

Wtedy wystarczy tylko rozłożyć i cieszyć się spotkaniem biznesowym z dala od zgiełku i frustracji. Czy to impreza będzie w plenerze, czy wynajmiemy salę, a kto wie może uda się wynająć salę konferencyjną i w pobliżu byłby sklep?

Dobre spotkanie nie wymaga drogiego alkoholu, czy wykwintnych dań. Nowoczesne spotkania na obecne warunki, mogą być w końcu oryginalne.

Choć artykuł miał być poświęcony przygotowaniom imprez biznesowych z powodu zamykania lokali gastronomicznych, artykuł ten nie byłby aktualny stąd luźniejsze podejście do tematu.

Nie dajmy się zwariować i znajdujmy rozwiązania, kiedy konkurencja posiada również ten problem. W końcu w biznesie chodzi o czas i tempo. Bądźmy jak w dawnych latach kiedy potrafiliśmy znajdować rozwiązania o jakich się ludziom nie śniło.