Nieprzyjemny zapach zużytych pieluszek

Ile razy dziennie wyrzucasz śmieci z zużytymi pieluszkami? Ile razy nie wiedziałaś co zrobić z pieluszką, żeby zapach z niej nie rozszedł się po całym domu? Z pewnością kilkakrotnie.

Trudno jest biegać ciągle do śmietnika, szczególnie jak na dworze mróz, albo jak jesteś sam z dzieckiem w domu. Z drugiej strony „zapach” jak unosi się z kosza na śmieci, w którym leżą zuzyte pieluszki nie jest niczym przyjemnym.

Przewijanie jest czynnością, której nie można uniknąć, przynajmniej w pierwszych latach życia dziecka. Można jednak ułatwić sobie ten proces i zniwelować jego „zapachowe walory”.

Rozwiązaniem są woreczki na pieluszki!

Woreczki wykonane są z najwyższej jakości tworzywa, przez co są trwałe i mocne. Jednocześnie woreczki są na tyle miękkie i w niewielkich rozmiarach, że kolorowa paczuszka bez trudu zmieści się przy dziecięcym przewijaku. Paklanki umożliwiają szybkie zamknięcie zużytej pieluszki wewnątrz worka i dodatkowo niwelują nieprzyjemny zapach, dzięki delikatnie perfumowanemu wnetrzu.

Po zdjęciu zużytej pieluchy wystarczy włożyć ją do Paklanka, szczelnie zawiązać i żaden aromat nie wydostanie się na zewnątrz.

O ile we własnym domu zapach związane z małym dzieckiem są dla Ciebie codziennością o tyle w czasie wizyty u znajomych, czy rodziny może być to już kłopotliwe. Wtedy właśnie woreczki mogą być pomocne. Gwarantują one pozostanie pewnych kwestii tylko między Wami.

Przeprowadzki Warszawa