Salon fryzjerski Punkt Piękna w Radomiu

Szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego w Radomiu? Chcesz poczuć się wyjątkowo? W salonie fryzjerskim Punkt Piękna w Radomiu przy ulicy Słowackiego 198 doświadczysz niezapomnianych doznań masażu skóry głowy przed każdą usługą. Klimatyzowane pomieszczenia, wygodny fotel z masażem pleców plus dodatkowo masaż skóry głowy sprawią, że usługa fryzjerska będzie bardzo przyjemna. Profesjonalne pachnące kosmetyki, stylowy wystrój salonu, relaksacyjna melodia w tle dodają smaczku.

Skorzystałem z usług w tym salonie po raz pierwszy w 2018 roku, od tego czasu umawiam się na wizyty systematycznie co 3-4 tygodnie. Świetna obsługa, profesjonalizm to niektóre zalety tego miejsca.

Uwielbiam po pracy przychodzić tam na strzyżenie aby się zrelaksować, czas przestaje szybko pędzić i przeradza się w powolną sielankę. Zawsze wychodzę zadowolony z usługi.

Salon fryzjerski Punkt Piękna znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku dostosowanego do osób niepełnosprawnych. Duża nowoczesna winda ułatwi dostanie się na wymagany poziom. Przed budynkiem dostępny jest parking dla klientów również z miejscem dla osób niepełnosprawnych. łatwy dojazd zapewnia świetna lokalizacja przy ulicy Słowackiego. Salon Punkt Piękna jest godny polecenia z wielu powodów, najważniejsze z nich zostały już opisane. Więcej informacji znajdziecie na stronie punktpiekna.com.pl.